lub szukaj

Wydarzenia

 

W dniach 14-15 grudnia 2016 roku zapraszamy na Kiermasz Taniej Książki
w budynku Instytutu Historii UJ, ul. Gołębia 13 będzie można nabyć wydane przez nas książki po bardzo atrakcyjnych cenach.

 

Księgarnia Hiszpańska Elite i Bodegas Santa Rufina zapraszają na spotkanie z cyklu KSIĄŻKA I WINO poświęcone Llibre de Sent Sovi wydawnictwa Historia Iagiellonica.
O średniowiecznej kuchnii katalońskiej rozmawiać będą autor książki Rafał Hryszko i smakosz z Katalonii Xavi Farré. O winach z regionu Castilla y León opowie Aleksandra Mączewska.
Środa, 16 listopada, godz 19.00 Księgarnia Hiszpańska ELITE, Mały Rynek 4, Kraków

 

Serdecznie zapraszamy na XX Targi Książki Historycznej 24-27.XI.2011 Arkady Kubickiego Warszawa
godz. 10.00-18.00; wstęp wolny.

Nasze książki będą do nabycia w promocyjnych cenach na stoisku 93 KSIĘGARNIA HISTORYCZNA
Na stoisku w sobotę 26.XI o godz. 13.00 Krzysztof Skwierczyński będzie podpisywał książkę Mury Sodomy. Piotra Damianiego Księga Gomory i walka z sodomią wśród kleru, Wydawnictwo Historia Iagellonica
 

 

13 grudnia 2010 roku w Auli Collegium Maius Uniwersytetu Jagiellońskiego odbyła się uroczystość wręczenia Nagrody im. Wacława Felczaka i Henryka Wereszyckiego przyznawanej przez  Wydział Historyczny UJ i Polskie Towarzystwo Historyczne - Oddział w Krakowie. Laureatem został dr Jan Jacek Bruski, a wyróżnienie to dostał za książkę "Między prometeizmem a Realpolitik" wydaną nakładem Towarzystwa Wydawniczego „Historia Iagellonica". Autorowi serdecznie gratulujemy!


Tworzenie stron - Fabryka Stron Internetowych Sp. z o.o.   CMS - FSite